Spektakl „Misery” w łódzkim Teatrze im. Stefana Jaracza już w… grudniu

Teatr Kwadrat zapowiedział pierwszy wyjazdowy spektakl „Misery”. Termin jest bardzo odległy ale bilety można zamawiać już teraz. Spektakl odbędzie się 9 grudnia o godzinie 16.00 i 19.00 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Bilety są do nabycia na stronie Teatru Kwadrat oraz w sieci salonów EMPiK.

Spektakl wystawiany będzie na dużo większej scenie niż miało to miejsce w Warszawie.

Ceny biletów: 50zł, 90zł, 120zł, 140zł
Rezerwacja telefoniczna: 502 688 026

Strona wydarzenia na Facebooku

Przeczytaj także:

Przedstawienie „Misery” to zupełnie nowa jakość i inny wymiar rozrywki w zupełnie nowej przestrzeni. Pierwszy spektakl na Scenie Kameralnej Kwadratu to klasyczny dreszczowiec  – adaptacja powieści Stephena Kinga.  Na podstawie książki powstał słynny film pod tym samym tytułem.

spektakl-misery-teatr-kwadrat

Autor poczytnych romansów Paul Sheldon traci kontrolę nad autem w czasie śnieżycy. Rozbity samochód i nieprzytomnego pisarza odnajduje przypadkiem mieszkająca w pobliżu zawodowa pielęgniarka –  Annie Wilkes. Wybawczyni okazuje się być wielką fanką Paula i jego twórczości. Annie opiekuje się swoim idolem z wielkim zapałem, ale jego powrót do zdrowia nie jest jej prawdziwą intencją… samotna kobieta chce, żeby Paul został w jej domu na zawsze. I zrobi wszystko – dosłownie –  aby ten cel osiągnąć.

Reżyser Robert Gliński doświadczony w pracy zarówno w teatrze jak i w filmie stworzył nastrój, dzięki któremu widz będzie śledził akcję w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty przedstawienia. W nowym spektaklu niezapomniane kreacje aktorskie stworzyli: Ewa Wencel oraz grający gościnnie Piotr Polk.

OBSADA:

Paul Sheldon – Piotr Polk
Annie Wilkes – Ewa Wencel
Szeryf Buster – Marcin Piętowski

Autor: William Goldman
Przekład: Jacek Kaduczak
Reżyseria: Robert Gliński
Asystent reżysera:
Marcin Piętowski
Scenografia
: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok
Producent: Małgorzata Nejman