Zawartość sierpniowych paczek usługi Horror Block

Niedawno informowaliśmy o tym, że sierpniowa przesyłka Horror Block będzie zawierać gadżet dotyczący bliźniaczek Grady z filmu „Lśnienie” i najprawdopodobniej będzie to coś z autografem aktorek wcielających się w te role.

 

25 sierpnia paczki zostały wysłane do subskrybentów i dzisiaj znamy już ich zawartość. Każdy kto zamówił sierpniowy Horror Block otrzymał klimatyczne zdjęcie z oryginalnym autografem obu aktorek – Lisy i Louise Burns.

 HorrorBlock - Grady Twins

Każde zdjęcie posiada certyfikat autentyczności.

 HorrorBlock - Grady Twins - certyfikat

Dodatkowo Nerd Block wprowadził usługę – Welcome Gift Block – polegającą na wysłaniu darmowej, mniejszej paczki powitalnej (której równowartość wynosi 20$) każdemu kto rozpoczyna subskrypcję dowolnego Blocka. W sierpniowej paczce powitalnej znalazły się m.in. podkładki pod drinki z hotelu Overlook ozdobione charakterystycznym motywem z wykładziny. W opakowaniu znajdują się cztery podkładki. Ciekawe jest to, że w tym przypadku zawartość paczek nie była taka sama i część subskrybentów zamiast podkładek otrzymała malutkie puzzle 3D z mumią.

 HorrorBlock - Welcome Gift Block - Overlook Hotel

Część rzeczy dostępnych w ramach usługi Nerd Block to gadżety z linii Exclusive, które dostępne są tylko w tej usłudze i w tej chwili można je kupić tylko na rynku wtórnym. Przypominamy też, że gdy w zeszłym roku Lisa i Louise Burns gościły w Polsce podczas otwarcia wystawy Stanleya Kubricka połączonej ze zlotem jego fanów, nie rozdawały autografów uczestnikom imprezy.