„Trapped” – pomysł Kinga na film dostępny w wersji papierowej

W 2019 roku ukazał się film krótkometrażowy Trapped. Autorem scenariusza był Richard Chizmar, współautor książek „Pudełko z guzikami Gwendy” i „Ostatnia misja Gwendy”. Film wyreżyserował jego syn Billy Chizmar, a sam scenariusz oparty był na wspólnym pomyśle Stephena Kinga i Richarda Chizmara. Był to drugi film Billy’ego. W jego reżyserskim debiucie „Gone” Stephen King również dołożył swoje trzy grosze, zaliczając krótki występ audio. Film „Gone” jest dostępny na blogu Billy’ego dla jego patronów, ale „Trapped” nie da się obejrzeć w ten sposób.

 

Trzy lata temu informowaliśmy o tym, że film miał zostać nakręcony ponownie, ale tym razem już jako produkcja pełnometrażowa. Na reżysera został wybrany Mark Pavia, którego fani Stephena Kinga mogą znać z filmu „Nocne zło” będącego ekranizacją opowiadania „Nocny Latawiec”. Scenariusz miał zostać napisany na nowo przez Richarda i Billy’ego Chizmarów oraz Marka Pavię. Od tego czasu nie pojawiła się żadna informacja na ten temat więc można zakładać, że pomysł umarł jak wiele innych wcześniejszych projektów Marka Pavii, w tym sequel „Nocnego zła” z udziałem Kinga.

 

Dzisiaj wydawnictwo Cemetary Dance zorganizowało bardzo ciekawą ofertę.

22 października w Stanach ukaże się nowa książka Richarda Chizmara pt. „Memorials”. Każdy, kto zamówi książkę w twardej oprawie i wyśle potwierdzenie na adres cdancepub@aol.com podając swoje imię, nazwisko i adres, otrzyma wyjątkowego, 40-stronnicowego chapbooka, który zawiera:

  • 9-stronicowy zarys fabuły autorstwa Stephena Kinga i Richarda Chizmara
  • 20-stronicowy scenariusz autorstwa Richarda Chizmara
  • 18 zakulisowych zdjęć z różnych lokacji filmowych
  • alternatywne plakaty filmowe

Zamówienia w przedsprzedaży muszą być złożone dzisiaj lub jutro, aby zakwalifikować się do tej oferty. Czytelnicy spoza Stanów Zjednoczonych muszą dodatkowo zapłacić za przesyłkę. Można zamówić maksymalnie 5 egzemplarzy i otrzymać 5 darmowych chapbooków.