Szczegóły dotyczące limitowanego wydania książki „Zielona mila”

W czerwcowym newsie informowaliśmy o limitowanym wydaniu książki Zielona mila, które już niebawem ukaże się w Stanach. Obecnie znane są dodatkowe szczegóły dotyczące tego wydania, które zapowiadają się naprawdę niesamowicie.

10 lat temu Stephen King przedstawił nam osoby, które przeszły przez Zieloną Milę. Byli to Eduard Delacroix, Arlen Bitterbuck, William Wharton, oraz John Coffey. Teraz King zaprasza Ciebie do przejścia przez Zieloną Milę razem z nimi.
By uczcić rocznicowe wydanie 'Zielonej Mili’ przez Subterranean Press każdy, kto zamówi pamiątkowy zestaw (obojętnie którą wersję) bezpośrednio przez Subterranean znajdzie swoje nazwisko w specjalnej części zamieszczonej na końcu 6 tomu – „Ci którzy przeszli przez Zieloną Milę”. Będzie to lista tych wszystkich, którzy zakończyli swoje życie na Starej Iskrówie.
Jest to bezprecedensowa, możliwe, że jedyna w życiu, szansa, by zobaczyć swoje nazwisko w książce Stephena Kina. Jest to kolejny powód, by to nowe, ilustrowane przez Marka Geyera, wydanie uważać za prawdziwy skarb.