Szczegóły audiobooka zbioru „Nightmares & Dreamscapes”

Na początku stycznia informowaliśmy o nowym audiobooku Nightmares & Dreamscapes, który pojawi się 30 czerwca w USA. Pojawiły się wtedy też okładki do 3 części, które przedstawiały tę samą ilustrację tylko w innych odcieniach. Okazuje się jednak, że wydawnictwo to nie dość, że będzie miało inne, dużo lepsze okładki, to lista osób, które przeczytają te opowiadania jest wyjątkowo ciekawa. Z całego zbioru wybrano 12 opowiadań i podzielono je na 3 części po 4 historie:

Nightmares & Dreamscapes audiobook

The House On Maple Street and other stories zawiera opowiadania: „Ostatnia sprawa Umneya”, „Pałka niżej”, „Brookliński sierpień” i „Dom na Maple Street”. A opowiadania te czytają: Stephen King, Tabitha King, Stephen Jay Gould i Robert Parker.

Nightmares & Dreamscapes audiobook

Dolan’s Cadillac and other stories zawiera opowiadania: „Udręka małych dzieci”, „Crouch End”, „Pora deszczowa” oraz „Cadillac Dolana”. Swoich głosów użyczyli: Rob Lowe, Whoopi Goldberg, Tim Curry i Yeardley Smith.

Nightmares & Dreamscapes audiobook

Chattery Teeth and other stories zawiera: „Mój śliczny kucyk”, „Trampki”, „Dedykacja”, „Gryziszczęka”. Lektorami są tym razem: Kathy Bates, Daniel Cronenberg, Jerry Garcia i Lindsay Crouse.

Trzy próbki nagrań (w tym jedno czytane przez Kinga) możecie przesłuchać tutaj.