Specjalne wydanie książki „Smętarz dla zwierzaków”

Wydawnictwo Cemetery Dance przedstawiło szóstą i ostatnią już książkę Stephena Kinga z serii Doubleday Years. Są to specjalne, ilustrowane i limitowane wydania pierwszych książek autora jakie ukazały się nakładem wydawnictwa Doubleday.

Smętarz dla zwierzaków gotowy będzie na przyszły rok ale zamawiać można już teraz. Tym razem autorem ilustracji jest Vincent Chong.
Cemetery Dance standardowo przygotowało trzy warianty książki:

Slipcased Oversized Hardcover Gift Edition w nakładzie 3 tysięcy egzemplarzy za 150 dolarów. Tutaj dodatkowo znajdziemy czarnobiałą ilustrację Glenna Chadbourna.
Traycased Oversized Hardcover Numbered Artist Edition w ilości 1 tysiąca kosztujący 375 dolarów. Każdy egzemplarz będzie ręcznie numerowany i podpisany przez Vincenta Chonga, zawierać będzie ilustrację Glenna Chadbourna, ilustracje na wewnętrznych okładkach i włożony zostanie do etui.
Traycased Oversized Hardcover Artist Lettered Edition to tylko 52 egzemplarze w cenie 1750 dolarów. Znajdziemy tutaj to co poprzedniej wersji z drobnymi bardziej ekskluzywnymi wykończeniami i lepszym etui.

Niestety nie ma jeszcze okładki ale można obejrzeć ilustracje Vincenta Chonga:

Zamówienia można składać TUTAJ.