Red Sox

Nie zatytułowana jeszcze książka, którą planują napisać wspólnie Stewart O’Nan i Stephen King ma ukazać się w listopadzie lub grudniu.
W wywiadzie dla Star-Telegram, O’Nan powiedział że w okolicach sierpnia zeszłego roku Stephen postanowił udokumentować wzloty i upadki fana drużyny Red Sox. Każdego wieczoru wysyłał e-mail ze swoimi przymyśleniami na temat tego co się danego dnia wydarzyło. Poprosił O’Nana by także podzielił się swoimi komentarzami. O’Nanowi spodobał się pomysł by podzielić się tym wszystkim z czytelnikami, ale sezon baseballa już trwał więc było za późno. Swój pomysł zrealizują więc w tym roku.
Książka będzie miała kształt podwójnego pamiętnika, zawierać będzie komentarze Kinga i O’Nana do wydarzeń jakie będą miały miejsce każdego dnia, dodatkowo zawierać będzie e-maile jakie obaj pisarze będą do siebie pisać dotyczące meczów i tematów pochodnych. O’Nan dodaje, że on i King nie będą na koniec pracy nanosić poprawek na to co napisali przez cały sezon po to by wszystko do siebie pasowało w finalnej wersji książki. Wszystkie przemyślenia pozostaną nie naruszone.

Red Sox