All That You Love Will Be Carried Away

All That You Love Will Be Carried Away to kolejny film nazywany Dollar Baby. Scenariusz powstał na podstawie opowiadania 'Wywiozą ci wszystko co kochasz’, które to można znaleźć w zbiorze 'Wszystko jest względne’.
Twórcą jest James Renner, który kręcił swój film w drugiej połowie kwietnia w Lodi, Wadsworth, East Cleveland i Kent w USA. Mick Garris, reżyser kilku adaptacji Kinga, zaprosił Rennera do Vancouver na swój nowy plan zdjęciowy. Tam Renner poznał Joe Briggsa, który wystąpił w 'Bastionie’. Briggs zgodził się zagrać główną rolę w filmie Rennera.

James Renner jak każdy twórca dollar babies zobowiązany jest wysłać gotowy film Kingowi, by ten mógł go obejrzeć. Zobowiązują się też nie wydawać tych filmów komercyjnie. Jak powiedziała asystentka Kinga, Marsha DeFilippo, King otrzymuje miesięcznie około 10 próśb o prawa do realizacji dollar babies. Pierwszą osobą, która takie prawo otrzymała był Frank Darabont w roku 1983, który zaczynał wtedy karierę. Ten Darabont, który zrealizował później 'Skazani na Shawshank’ i 'Zieloną milę’.