The Dark Man: An Illustrated Poem

The Dark Man to wiersz, który Stephen King napisał jeszcze na studiach. Mroczny mężczyzna, którego twarzy nie widać, ubrany w kowbojskie buty, jeansy i jeansową kurtkę okazał się być po jakimś czasie jednym z najbardziej znanych bohaterów prozy Kinga – Randallem Flaggiem. Pierwotnie, pisząc ten wiersz, pisarz zastanawiał się jedynie dokąd zmierza ten mężczyzna? Co widział i co zrobił? Jakich potwornych rzeczy…?
Po ponad 40 latach od powstania tego wiersza Glenn Chadbourne, autor 'Secretary Of Dreams’, udziela odpowiedzi na te pytania na ponad 70 stronach pełnych ilustracji.

The Dark Man: An Illustrated Poem wydany został w 4 wersjach:

Trade Hardcover

Edycja wydana w twardej oprawie w cenie 25$.

 

Slipcased trade hardcover

Edycja w twardej oprawie z inną okładką umieszczona w etui w cenie 49,95$. Zawiera też zakładkę z rysunkiem Chadbourne’a, którego nie ma w książce.

 

Traycased Signed Limited Edition

Edycja wydana w ilości 500 sztuk w cenie 350$. Ta wersja posiada między innymi nową okładkę, wydrukowana jest na specjalnym papierze, satynową zakładkę, podpisana jest też przez Stephena Kinga and Glenna Chadbourne’a.

 

Signed Lettered Edition

Edycja wydana w ilości 52 sztuk w cenie 1750$. Wydanie to posiada między innymi inną ilustrację okładkową, wydrukowana jest na specjalnym papierze, satynową zakładkę, każda z 52 sztuk posiada odręczny rysunek Mrocznego Mężczyzny autorstwa Chadbourne’a, podpisana jest też przez Stephena Kinga and Glenna Chadbourne’a, umieszczona w specjalnym etui.