Życzenia dla serwisu StephenKing.pl

16.09.2015 – Dedykacja od Vincenta Chonga


Vincent Chong, autor wielu ilustracji do książek Stephena Kinga czy Joe Hilla w poprzednich latach napisał nam dedykację oraz stworzył rysunek dołączając życzenia. Tym razem otrzymaliśmy od artysty ilustrację okładkową do VII tomu sagi „Mroczna Wieża” z autografem i dedykacją dla serwisu StephenKing.pl.

„To StephenKing.pl
Best
Vincent Chong”

06.10.2012 – Dedykacja od Dave’a McKeana


Dave McKean to brytyjski twórca komiksów, grafik, ilustrator, fotografik, filmowiec, który fanom Stephena Kinga powinien kojarzyć się z ilustracjami do amerykańskiego wydania czwartego tomu cyklu „Mroczna Wieża”. Dave odwiedził Polskę podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Autor poprowadził prelekcję pt. „Nie tylko komiksy”, na której zaprezentował swoje prace z różnych dziedzin sztuki oraz odpowiadał na pytania fanów.

Dave podpisał dla nas fotografię przedstawiającą Mroczną Wieżę w jego interpretacji, składając na niej dedykację dla wszystkich odwiedzających serwis StephenKing.pl.

„For all viewers of StephenKing.pl
Dave McKean”

 

05.10.2010 – Życzenia od Joe Hilla


Na początku października Joe Hill odwiedził Europę promując powieść „Rogi”. Pojawił się m.in. w Berlinie gdzie odbyło się spotkanie w Otherland Books. Autor przeczytał fragmenty swojej książki a także podpisywał egzemplarze czytelników.

Joe podpisał dla nas plakat promujący imprezę oraz polskiego prebooka książki „Pudełko w kształcie serca”, skłądając na nich dedykację dla wszystkich odwiedzających serwis JoeHill.pl, stanowiący integralną część StephenKing.pl.

„For all viewers of JoeHill.pl
…Rock on…
Best
Joe Hill”

 

29.07.2009 – Życzenia od Robin Furth


Robin Furth – asystentka Stephena Kinga podczas pisania  5, 6 i 7 tomu cyklu „Mroczna Wieża”. Scenarzystka komiksów „Mroczna Wieża” i „Talizman”. Autorka „Concordance” – encyklopedii o „Mrocznej Wieży”. Przy okazji wywiadu przeprowadzonego z nią przez serwis StephenKing.pl  Robin podpisała 3 egzemplarze #1 zeszytu „The Dark Tower: Long Road Home”.

„To Grzesiek / Hubert / Michał from StephenKing.pl. Long days and pleasant nights!
Robin Furth”

 

28.04.2009 – Życzenia od Vincenta Chonga


Vincent Chong – autor okładek do nowej serii książek Stephena Kinga w wydawnictwie Prószyński i S-ka oraz amerykańskich limitowanych wydań Kinga i Joe Hilla – wysłał nam życzenia z okazji 7 urodzin serwisu. Kartka przedstawiała przygotowany specjalnie dla nas szkic Rolanda trzymającego tort urodzinowy.

„To StephenKing.pl. Happy 7th Anniversary!
Vincent Chong”

 

28.04.2009 – Mariusz Gandzel dla SK.pl


Rysownik zajmujący się oprawą graficzną polskich i zagranicznych systemów RPG a także gier planszowych. Autor ilustracji inspirowanych twórczością Stephena Kinga.

Wszystkiego najlepszego na kolejne lata działalności, mocy, wytrwałości i pomyślności!
życzy Mariusz Gandzel

 

28.04.2009 – Życzenia od Darka Kocurka


Darek Kocurek – autor okładek do niektórych wznowień książek Stephena Kinga w wydawnictwie Albatros, nowego wydania cyklu „Mroczna Wieża” oraz powieści Tabithy King w wydawnictwie Prószyński i S-ka – wysłał nam życzenia z okazji 7 urodzin serwisu. Kartka ozdobiona została grafiką inspirowaną opowiadaniem „Tratwa”.

„Doczekania 19 urodzin serwisu SK.pl
życzy Darek Kocurek”

 

28.04.2009 – Życzenia od Gabrieli Becli i Zbigniewa Tomeckiego


Gabriela Becla i Zbigniew Tomecki – graficy, autorzy okładek i komiksów – wysłali nam życzenia z okazji 7 urodzin serwisu. Kartka ozdobiona została rysunkiem ich autorstwa, który przed laty miał zdobić opowiadanie „Piekielny kot”. Tekst ten miał pojawić się w pierwszym numerze czasopisma Carpe Noctem, które ostatecznie nigdy się nie ukazało, a samo opowiadanie, już pod tytułem „Kot z piekła rodem”, trafiło ostatecznie do zbioru „Po zachodzie słońca”.

„Z okazji 7 urodzin serwisu StephenKing.pl
najserdeczniejsze życzenia
Gabriela Becla i Zbigniew Tomecki”

04.02.2008 – Pozdrowienia od Vincenta Chonga


Vincent Chong – autor okładek do nowej serii książek Stephena Kinga w wydawnictwie Prószyński i S-ka oraz amerykańskich limitowanych wydań Kinga i Joe Hilla – udzielił wywiadu serwisowi StephenKing.pl. Wysłał nam też szkic pierwszej okładki do książki Kinga („Lśnienie”) jaką zrobił dla naszego wydawnictwa, wraz z dedykacją dla serwisu i polskich fanów.

„To StephenKing.pl and all of King’s Polish Fans!
Best Wishes, Vincent Chong”

01.04.2006 – Dedykacja od Andrzeja Celińskiego


1 kwietnia 2006 roku byliśmy w Teatrze Polskim w Bielsku Białej na prapremierze sztuki „Misery” na podstawie powieści Stephena Kinga. Jej reżyserem jest Andrzej Celiński, nominowany do Oskara za film dokumentalny „Dzieci z Leningradzkiego”. Po spektaklu uczestniczyliśmy w bankiecie gdzie otrzymaliśmy pisemne pozdrowienia:

„Pozdrowienia dla wszystkich fanów i sympatyków Stephena Kinga
od reżysera „Misery” w Teatrze Polskim
Andrzej Celiński”

21.01.2006 – Pozdrowienia od Owena Kinga


21 stycznia 2006 roku w Nowym Jorku, w domu Owena Kinga odbyło się spotkanie młodego pisarza z dziennikarzem TVP1, Pawłem Rojkiem. Dzięki wydawnictwu Prószyński i S-ka, Owen podpisał pierwszy projekt polskiej okładki swojej książki „Tkwimy w tym wszyscy razem” pozdrawiając wszystkich odwiedzających serwis StephenKing.pl:

„For All The Viewers Of StephenKing.pl.
Cheers, Owen King”