Wyniki sprzedaży pierwszych zeszytów „Captain Trips” i „Treachery”

Pierwszy zeszyt komiksu The Dark Tower: Gunslinger Born sprzedał się w lutym 2007 w ilości 200 tysięcy egzemplarzy. Był to najlepszy wynik komiksu, który nie ma super bohatera od ponad 10 lat. Otwarcie drugiej serii – The Long Road Home – to jeszcze większy sukces. Zeszyt ten zajął pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się komiksów marca 2008, z wynikiem 250 560 sprzedanych egzemplarzy. Niestety pierwszy zeszyt trzeciej serii – Treachery – nie powtórzył sukcesu poprzedników. Na liście podsumowującej wrzesień 2008 zajął dopiero 9. miejsce ze stanem 120 840 sprzedanych egzemplarzy, tracąc do lidera drugie tyle.

Niestety niewiele lepsze otwarcie zaliczył drugi kingowy komiks – The Stand: Captain Trips. Pierwszy zeszyt zajął dopiero 8. miejsce ze stanem 121 030 sprzedanych egzemplarzy.

Nieco lepiej jest na liście podsumowującej zarobione pieniądze. Biorąc pod uwagę fakt, że kingowe komiksy są o dolara droższe od standardowych zeszytów, Captain Trips i Treachery zajęły odpowiednio 3 i 4 miejsce.