Szczegóły książki „Gwendy’s Final Task”

Wydawnictwo Cemetery Dance podało szczegóły zapowiadanego na przyszły rok 3 tomu trylogii o Gwendy. Gwendy’s Final Task trafi do sprzedaży w USA 15 lutego. Książka będzie miała 408 stron.
A tak prezentuje się okładka i opis:

Kiedy Gwendy Peterson miała dwanaście lat, tajemniczy nieznajomy Richard Farris wręczył jej na przechowanie tajemnicze pudełko. Można w nim było znaleźć przysmaki i stare monety ale jednocześnie było ono niebezpieczne. Wciśnięcie któregoś z kolorowych guzików powodowało śmierć i destrukcję.

Lata później pudełko ponownie pojawiło się w życiu Gwendy. Jako uznana pisarka i wschodząca gwiazda polityki jeszcze raz musiała zmierzyć się z pokusą jaką daje pudełko.

Teraz siły zła chcą przejąć pudełko z guzikami i tylko pani senator Gwendy Peterson może je powstrzymać. Za wszelką cenę. Ale gdzie można coś ukryć przed tak potężnymi siłami?

W „Gwendy’s Final Task” „giganci horroru” (według Publishers Weekly) Stephen King i Richard Chizmar zabierają nas w podróż z Castle Rock do innego słynnego, przeklętego miasteczka w Maine a następnie aż na stację kosmiczną MF-1 gdzie Gwendy musi wypełnić tajną misję by uratować świat. A może i wszystkie światy.