Specjalne wydanie filmu „Carrie” z okazji 40-lecia

W tym roku przypada 40-lecie pierwszej ekranizacji prozy Stephena Kinga – filmu Carrie w reżyserii Briana De Palmy. Z tej okazji w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 11 października do sprzedaży trafi specjalne wydanie filmu na nośniku Blu Ray i to w dwóch wersjach – edycji kolekcjonerskiej i edycji limitowanej deluxe.

Obie wersje posiadać będą sporo dodatków:

  • znane wcześniej wywiady z Sissy Spacek, Amy Irving, Betty Buckley, Nancy Allen, Williamem Kattem, Piper Laurie, Priscillą Pointer i P.J. Soles, reżyserem Brianem De Palmą, scenarzystą Lawrence’em D. Cohenem i dyrektorem artystycznym Jackiem Fiskiem. Ponadto dokument o musicalu „Carrie”, trailery telewizyjne i radiowe, galerie zdjęć zza kulis czy „Stephen King And The Evolution Of Carrie”
  • oraz dodatkowo zupełnie nowe wywiady między innymi ze scenarzystą Lawrence’em D. Cohenem, aktorami Piper Laurie, P.J. Soles, Nancy Allen, Betty Buckley, Williamem Kattem, Edie’em McClurgiem czy operatorem Mario Tosi, dokument pokazujący lokacje z filmu obecnie, skan 4K z oryginalnego negatywu.

Wersja deluxe poza tymi dodatkami zawierać będzie jeszcze 2 plakaty z ilustracjami  Nat Marsh oraz Joela Robinsona i nakładki na okładki, jedną z ilustracją z okładki i drugą z ilustracją Joela Robinsona.

Ceny tych wydań to odpowiednio 24,93$ i 34,93$.