Promocja filmu „To. Rozdział 2” na Comic-Conie

W dniach 18 – 22 lipca w San Diego odbywa się największy i najważniejszy konwent na świecie – Comic-Con. Tegoroczna impreza rozpoczęła się od promocji filmu To. Rozdział 2 podczas ScareDiego organizowanego przez New Line Cinema. Spotkanie z aktorami poprowadził Conan O’Brien, jeden z najbardziej popularnych prowadzących talk showy w Stanach Zjednoczonych.
Najpierw na ekranie można było obejrzeć trailer filmu a następnie trzy sceny: spotkanie Klubu Frajerów w restauracji po powrocie do Derry, spotkanie Billa z Pennywise’em w domu strachów podczas jarmarku oraz wizytę w domu przy Neibolt Street. Następnie odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, gdzie dowiedzieliśmy się na przykład, że na potrzeby filmu zużyto prawie 17 tysięcy litrów sztucznej krwi.

Uczestnicy spotkania otrzymywali przygotowaną specjalnie na tę okazję figurkę Funko Pop! z Conanem O’Brienem jako Pennywise’em.

Na potrzeby konwentu Entertainment Weekly przygotował specjalny darmowy numer magazynu poświęcony w dużej mierze drugiej części filmu To:

Nieco wcześniej, przed ScareDiego aktorzy wzięli udział w nagraniu odcinka talk show Conan.