Plany na kolejny kingowy serial

Sieć telewizyjna The CW planuje stworzenie serialu na podstawie opowiadania Stephena Kinga Revelations Of Becka Paulson. Jest to tekst, który pierwotnie ukazał się w czasopiśmie Rolling Stone (19 lipiec – 2 sierpień 1984), potem w limitowanym wydaniu zbioru „Szkieletowa załoga” w roku 1986 a następnie mocno zmodyfikowany King umieścił w powieści „Stukostrachy”.

W opowiadaniu poznajemy Becke Paulson, która przypadkowo postrzela się w głowę. Cudem przeżywa ale kula tkwi w jej mózgu. Od tego czasu kobieta zaczyna mieć wizje, wydaje się jej, że przemawia do niej Jezus z obrazu, opowiada jej o zdradach męża Becki i namawia do ukarania go.

Scenariusz serialu napisać ma Maise Culver, który pracował wcześniej nad serialem „Ostatni prawdziwy mężczyzna”. Culver będzie także współproducentem wykonawczym, producenktą będzie także Katie Lovejoy, która ma na swoim koncie pracę między innymi przy serialu „Dracula” z 2013 roku. Projekt wyprodukuje Warner Bros. Television.

Opowiadanie Revelations Of Becka Paulson było już raz zekranizowane w 1997 roku na potrzeby serialu „The Outer Limits”, był to 15 epizod 3 sezonu tego serialu.