Pierwsi aktorzy, których zobaczymy w 2 sezonie „Castle Rock”

W sieci pojawiły się pierwsze informacje o drugim sezonie serialu Castle Rock. Poznaliśmy siedmioro aktorów, których zatrudniono do 2 serii serialu.

Pierwszym jest Tim Robbins, znany przede wszystkim z filmu „Skazani na Shawshank”. Robbins wcieli się w znaną z książek Stephena Kinga postać Reginalda „Popa” Merrilla zmagającego się z rakiem.

Drugim aktorem jest Garrett Hedlund, którego można było oglądać na przykład w „Mudbound”, „Tron: Dziedzictwo” czy filmie „Troja”. Jego rola to John „Ace” Merrill, który przejmie biznes wujka i zagrozi kruchemu pokojowi z pobliskim miasteczkiem Dola Jerusalem.

Kolejną osobą, która wystąpi w „Castle Rock” będzie Lizzy Caplan, znana choćby z „Projekt: Monster”, „127 godzin” czy „Iluzja 2”. Aktorka zagra postać pielęgniarki z problemami psychicznymi Annie Wilkes.

Następna aktorka to Elsie Fisher, młodziutka dziewczyna, która otrzymała nagrodę jako najlepsza aktorka za zeszłoroczny film „Eight Grade”. Będzie ona córką Annie Wilkes, która zacznie zauważać problemy psychiczne matki.

Raczej nieznana Yusra Warsama (pojawiła się np. w „Mój brat diabeł” i „Ostatnie dni na Marsie”) wcieli się w Dr. Nadię Omar, dyrektorkę szpitala w Doli Jerusalem.

Nominowany do Oscara i Złotego Globa za rolę w „Kapitanie Phillipsie” Barkhad Abdi dostał rolę brata Nadii – Abdi Omara – który chce zbudować centrum społeczności somalijskiej w Maine.

Serialowy aktor Matthew Alan („Trzynaście powodów”, „Zabójcza broń” czy „Synowie anarchii”) wcieli się w Chrisa Merrilla, brata „Ace’a” i bratanka „Popa”. Będzie on walczył o pokój pomiędzy Merrillami a Somalijczykami.