Opowiadanie „Twarz w tłumie” jako książka

W 2012 roku Stephen King i Stewart O’Nan wydali wspólnie napisane opowiadanie Twarz w tłumie. Tekst dostępny był jednak jedynie w postaci e-booka i audiobooka. Po 9 latach opowiadanie to zostanie wydane także w postaci książki. Wydawnictwo Cemetery Dance szykuje ciekawą premierę na listopad tego roku. Będzie to wzorowana na wydaniach z przeszłości książka z dwoma historiami i dwoma okładkami (w zależności od tego jak weźmiemy do ręki książkę to opowiadanie będzie pierwsze).

Pierwszym tekstem jest właśnie „Twarz w tłumie Kinga i O’Nana, drugim „The Longest December” autorstwa Richarda Chizmara, współautor trylogii o Gwendy. Ilustracje okładkowe stworzył Ben Baldwin, Mark Edward Geyer przygotował ilustracje wewnątrz książki a François Vaillancourt dołożył swoje prace do wydania najbardziej ekskluzywnego.  Bo książka zostanie wydana w trzech wersjach:

Trade Hardcover Edition za 28 dolarów, Slipcased Artist Gift Edition Hardcover za 100 dolarów z nakładem 750 egzemplarzy i autografami artystów oraz Signed & Traycased Deluxe Hardcover Lettered Edition w cenie 4000 dolarów i nakładzie 52 egzemplarzy, tutaj autografy złożą zarówno artyści jak i wszyscy pisarze. Oczywiście jak zawsze każda następna wersja będzie wyglądała coraz bardziej ekskluzywnie.

Książkę można kupić TUTAJ.