Opis i okładki wydania zbiorczego komiksu „The Stand: Captain Trips”

Znamy już datę premiery zbiorczego albumowego wydania komiksu The Stand: Captain Trips. Komiks trafi na półki 4 marca 2009 roku. Tak prezentuje się jego opis:

Apokaliptyczna, epicka walka pomiędzy dobrem a złem na podstawie klasycznego bestsellera mistrza horroru Stephena Kinga! W tajnej bazie wojskowej znajdującej się na kalifornijskiej pustyni, coś poszło strasznie, okropnie źle. Coś, co sprawi, że Charlie Campion wraz z żoną i córeczką uciekną stamtąd w środku nocy. Niestety dla rodziny Campionów – i całej reszty Ameryki – są oni nieświadomi tego, że cała trójka jest posiadaczem śmiertelnego ładunku: wirusa, który będzie się przenosił z jednej osoby na drugą w zastraszającym tempie rozpoczynając ogromną falę chorób i śmierci będącej wstępem do ostatniego bastionu ludzkości! Bądź przy tym jak pisarz Roberto Aguirre-Sacasa (Secret Invasion: Fantastic Four) łączy swe siły wraz z rysownikiem Mike’iem Perkinsem (Captain America) przy pierwszym rozdziale w kolejnym wspaniałym wydarzeniu związanym ze Stephenem Kingiem!

Na chwilę obecną wiadomo, że komiks ukaże się przynajmniej w dwóch wariantach okładkowych. Poniżej możecie obejrzeć wersję podstawową oraz ekskluzywną.