Nowy projekt Kinga zatytułowany „Stephen’s Empire”

Na oficjalnej stronie Kinga ruszył kolejny projekt, dzięki któremu powstać ma imperium Stephena Kinga. Oto co autor ma nam o nim do powiedzenia:

Po 36 latach (plus, minus) pisania opowieści, odkryłem że jestem spragniony, ale nie chodzi o pożywienie, a o władzę. Postanowiłem zbudować wirtualne imperium, ale potrzebuję pomocy od Was. Proszę, włączcie się w to i pomóżcie mi ugasić niezaspokojone pragnienie wielkości.

Jak możecie to zrobić? Wysyłając zdjęcia na stronę, które sami podpiszecie. Chcemy zobaczyć w naszym imperium sklepy z rupieciami/antykami nazywające się Sklepik z marzeniami. Liczę również na chociażby jeden Steve’s Used Cars czy King Motors. Jaka szkoda, że nie ma już z nami [Dark] Tower Records, ale gdzieś na tym wielkim świecie musi istnieć Deschain Bakery lub Stephen’s Record Shop. A Wy, ludzie z zachodu, spieszcie się do najbliższego oddziału mojej wspaniałej sieci sklepów spożywczych I zróbcie zdjęcie. (Chodzi o King Sooper’s.)

Pamiętajcie proszę, że podpis jest tym co czyni zdjęcie dobrym. To jak polewa czekoladowa na deserze lodowym, jak długie zęby u wampira, czy czarny koronkowy stanik na Lady Gaga. Może być zabawny lub ostry. Może być troszkę wulgarny, ale nie otwarcie nieprzyzwoity. To w końcu ma być miejsce gdzie spotykają się mili ludzie. Ale co ważniejsze, jest to w końcu część mojego imperium i powinno ono pozostać względnie nieposzlakowane. Muszę się w końcu jakoś prezentować.

Ktoś z Was musi żyć w mieście Stephensville (ale nie Stevensville, to innego faceta), albo w King Corners. Ktoś musi mieć starą paczkę King Cole, którą mogą sfotografować – zawsze chciałem posiadać firmę produkującą chipsy. Mam nadzieję, że przynajmniej jeden brytyjski fan dostarczy zdjęcie mojej naprawdę wspaniałej stacji kolejowej, King’s Cross. Bardzo lubię odwiedzać tam moich lojalnych podległych gdy wyruszają w swoje podróże!

Dobra chłopcy i dziewczęta, macie swoje zadanie. RÓBCIE ZDJĘCIA I POWIĘKSZAJCIE MOJE IMPERIUM! Jak zwykle Pani Moderator będzie decydującym sędzią dobrego smaku i stosowności. Czy będą rozdawane nagrody? Mogę rozdać dziesięć czy dwanaście podpisanych książek jeżeli ktoś naprawdę mnie zszokuje (Pani Mod jest w szoku od lat, więc ona akurat w tym nam nie pomoże), ale wiem, że zechcecie to zrobić ponieważ… cóż… MOJE IMPERIUM MUSI SIĘ POWIĘKSZYĆ!

Dzięki za zajęcie się tą sprawą jak najszybciej.

Steve

Stephen's Empire logo