Nowe figurki klauna Pennywise’a i Carrie

Miesiąc temu informowaliśmy Was o planowanej na zimę przez filrmę Factory Entertainment figurce klauna Pennywise’a z mini-serialu „To” z 1990 roku. Okazuje się, że nie jest to jedyna zapowiedź z tego worka.

Firma Funko ponownie wprowadza do oferty losowe figurki m.in. z filmów na podstawie książek Stephena Kinga. Cztery lata temu ukazał się zestaw Mistery Mini Horror Collection, w którym znalazły się aż dwie figurki klauna Pennywise’a (w różnej częstotliwości występowania). W sierpniu tego roku do sprzedaży trafi natomiast zestaw Pint Size Heroes: Horror, w którym znajdziemy 24 losowe, zapakowane w czarne zamknięte torebki, małe figurki (3,8 cm), m.in. Carrie i Pennywise. Cena jednej figurki to ok 5 dolarów.

 

Natomiast zimą firma Mezco Toyz wypuści do sprzedaży lalkę klauna Pennywise z mini-serialu „To” z 1990 roku w ramach serii Living Dead Dolls. Lalka zrobiona jest z plastiku i ubrana w materiałowy strój. Posiada pięć punktów artykulacji. Ma 25,4 cm wysokości. W zestawie znajduje się balonik. Cena to 46 dolarów.