Możliwość zakupu rysunków z książki „The Secretary of Dreams”

Dwa lata temu wydawnictwo Cemetery Dance, specjalizujące się w kingowych rarytasach, opublikowało The Secretary of Dreams – pierwszy kompletny zbiór graficznych opowiadań Stephena Kinga. Obecnie nadarza się niepowtarzalna okazja, aby zdobyć na własność fragmenty tych opowieści.

Teraz, kiedy „The Secretary of Dreams” została już wydana, na sprzedaż wystawione zostanie kilka stron oryginalnych ilustracji Glenna Chadbourne’a, stworzonych do tej książki. To nie są szkice, ani próbki, każdy szczęśliwy nabywca otrzyma całostronicowy rysunek z „The Secretary of Dreams”, w takiej formie, w jakiej został zaplanowany i wykonany przez Glenna Chadbourne’a. Jest to jedyna oryginalna wersja tej strony, żadne inne szkice nie istnieją. Strona, którą otrzyma kupujący, może być jedną z wielu ilustracji do opowiadań lub stronicą jednego z komiksów.

Każdy rysunek ma poświadczenie autentyczności, zawierające oświadczenie o pochodzeniu danej strony, podpis Glenna Chadbourne’a, potwierdzający jej prawdziwość, oraz oryginalny szkic, wykonany przez niego na certyfikacie. Te szkice są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, dzięki czemu certyfikat staje się również wyjątkowym dziełem sztuki.

Niektóre fragmenty tekstu w komiksie zostały zmienione, albo usunięte po poprawkach redakcyjnych, więc strony, które można kupić, mogą zawierać inny, albo nie poprawiony tekst – coś, czego nikt inny nie widział. Te kartki są unikatowe i stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, ponieważ nigdy nie opuściły studia Glena Chadbourne’a w Maine.

Te wspaniałe ilustracje są dostępne za cenę 349 dolarów, plus koszty ubezpieczonej przesyłki (UPS). Z powodu ograniczonej liczby dostępnych rysunków, sprzedawane będą one na zasadzie kto pierwszy ten lepszy – a kiedy już raz trafią do prywatnych kolekcji, możemy ich nigdy więcej nie ujrzeć.

The Secretary of Dreams original artwork