Figurki Stephena Kinga oraz nowe gadżety od Funko

W listopadzie informowaliśmy o dwóch pierwszych wariantach figurek Stephena Kinga od firmy Funko, wydanych w ramach serii POP! Icons. Okazuje się, że niebawem do sprzedaży trafią kolejne dwa warianty limitowane. Pierwsza z nich – przeznaczona do sieci sklepów BAM – to figurka identyczna jak wcześniejsza regularna, ale wzbogacona o psa Kinga – Molly aka The Thing of Evil. Druga – przeznaczona do sieci sklepów FYE – to Stephen King trzymający czerwony balon.

Do sprzedaży trafiła też figurka Upiora z serialu „Creepshow”. Jest to pierwsza z serii figurek nawiązujących do nowej produkcji platformy Shudder. Oprócz niej do sprzedaży trafił Dżinn i Strach na wróble – obie postacie z odcinków nie mających związku ze Stephenem Kingiem.

W maju firma Funko rozpoczęła wydawanie halloweenowego cyklu „Funkoween in May”. Wśród zapowiedzianych produktów znalazł się mały trzynastodniowy kalendarz adwentowy, w którym znajdziemy m.in. losowe figurki z filmów „To” oraz „Lśnienie”.

Do sprzedaży trafi też „Funko Soda – Pennywise” – seria figurek pakowanych w aluminiowe puszki stylizowane na opakowania od napoi. Figurki są zamknięte i sprzedawane losowo. W tym przypadku mamy dwa warianty klauna Pennywise.