Informacje o nowym tekście King pt. „Blockade Billy”

W kwietniu ma się ukazać nowa nowela Kinga – Blockade Billy. Wydana zostanie ona przez Cemetery Dance w twardej okładce z zewnętrzną ilustracją wykonaną przez Glena Orbika i ośmioma wewnętrznymi grafikami autorstwa Alexa McVey’a. Przez ogranioczny czas do każdego egzemplarza będzie dodawana specjalna karta baseballowa z Williamem „Bloackade Billy” Blakely. Książka kosztuje 25$ i można ją zamówić tutaj. Oto jej opis i okładka:

Nawet najbardziej zagorzali fani baseballu nie znają prawdziwej historii Williama „Bloackade Billy” Blakely. Mógł to być najwybitniejszy zawodnik, jakiego miała ta gra, ale dzisiaj nikt już nie pamięta jego nazwiska. Był pierwszym – i jedynym – zawodnikiem, którego wszystkie wyniki zostały całkowicie usunięte. Nawet jego drużyna jest już od dawna zapomniana i ledwo wspomniana w historii tej gry.

Dużo wysiłku włożono by wykasować jakiekolwiek dowody, że William Blakely grał profesjonalnie w baseball, a były ku temu powody. Blockade Billy miał sekret mroczniejszy, niż jakiekolwiek tabletki czy zastrzyki mogące wywołać skandal we współczesnym sporcie. Jego sekret był o wiele gorszy… i jedynie Stephen King, najbardziej utalentowany opowiadacz naszych czasów, może raz na zawsze ujawnić światu prawdę.

Oryginalna, nigdy wcześniej nie publikowana nowela ukazuje Stephena Kinga w jego najwyższej formie, a ta edycja Cemetery Dace w twardej okładce idzie do druku po raz pierwszy.

Blockade Billy - obwoluta