Informacje o komiksie „American Vampire” #1, #5 i wydaniu albumowym

Pierwszy zeszyt American Vampire sprzedał się tak dobrze, że szykowany jest już jego dodruk. Ukazał się również opis piątego zeszytu. Oto on:

Wszystko sprowadza się do zemsty. Nadszedł czas zapłaty, gdy Pearl Jones jako pełnoprawny wampir w końcu staje twarzą w twarz z bestialskim hollywoodzkim plemieniem, które pozostawiło ją na śmierć. Ponadto Will Bunting ujawnia ostatni, szokujący rozdział sagi o Jamesie Booku i jego śmiertelnym przeciwniku, amerykańskim wampirze Skinnerze Sweet. Bądź przy tym niezapomnianym podwójnym zakończeniu pierwszej serii „American Vampire”.

Natomiast wydanie zbiorcze pierwszych pięciu zeszytów American Vampire ma się ukazać 29 września. Będzie ono liczyć 192 strony i kosztować 24,99$. Poniżej jego opis:

Scenarzyści Scott Snyder i Stephen King przedstawiają w „American Vampire” nową odmianę wampirów – bardziej bestialski gatunek – i tropią ich rodowód przez dekady amerykańskiej historii. Ten pierwszy album w twardej oprawie zbiera uznane przez krytyków numery 1-5, przedstawiające dwie historie, jedną napisaną przez Snydera i jedną napisaną przez Kinga, obie narysowane przez supergwiazdę Rafaela Albuquerque. Historia Snydera przedstawia Pearl, młodą dziewczynę żyjącą w latach 20tych XX wieku w Los Angeles, która zostaje brutalnie przemieniona w wampira. Podąża ona ścieżką słusznej zemsty na europejskich potworach, które torturowały i wykorzystywały ją seksualnie. W historii Kinga osadzonej w czasach Dzikiego Zachodu poznamy okoliczności narodzin pierwszego amerykańskiego wampira, Skinnera Sweet – silniejszej i szybszej istoty od jakiejkolwiek wcześniej widzianej przez wampira. Nie przegap tego jak Snyder z Kingiem rozniecają ogień w horrorze z ich wizjonerskim, całkowicie nowym podejściem do jednego z najpopularniejszych potworów! Oprócz tego ten piękny album zawiera nowy wstęp Kinga i dodatkowe rysunki, w tym szkice postaci, okładki wariantowe i więcej!