Garść informacji o produkcjach typu Dollar Baby

Aktualnie powstaje piąta wersja amatorskiego filmu Suffer the Little Children. Standardem stało się już, że film ma swoje miejsce w serwisie społecznościowym Facebook. Tam możecie śledzić wszystkie newsy dotyczące tej produkcji. Film wstępnie zaplanowany jest na 2012 r. Reżyserem jest Ryan M. Andrews, a scenarzystą i producentem Morgan Muscat. Tak prezentuje się plakat filmu:

20 lipca podawaliśmy ogólne informacje o kilku nowych Dollar Babies. Twórcy niektórych z nich mają nam do zaoferowania kilka wiadomości. I tak The Things They Left Behind w reżyserii Pablo Maysoneta trafił do serwisu Facebook. Możecie tam przejrzeć zdjęcia z planu obejrzeć cykl filmów dokumentalnych z produkcji oraz zobaczyć plakat filmu:

Film I am the Doorway natomiast także doczekał się swojego miejsca w serwisie Facebook. Nie ma tam na razie zbyt wiele informacji, ale obejrzeć możecie wstępną grafikę promującą tę produkcję.

I am the Doorway - Dollar Baby

Po 10 latach powstaje kolejna amatorska wersja Strawberry Spring. Premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2011. Reżyserem jest Jon Rosling. Film ma także swoją stronę w serwisie Facebook. Znajdziecie tam też pierwszy teaser poster oraz wszelkie informacje na temat tej produkcji. Czekamy na ostateczny plakat i podpowiadamy, że znamy osobę, która plakaty do filmów Dollar Babies robi już przez sen 🙂

Straeberry Spring - Dollar Baby

W Internecie pojawiła się oficjalna strona filmu Love Never Dies, będącego amatorską ekranizacją opowiadania „Nona”.

Nona - Dollar Baby