Garść informacji o filmach typu Dollar Baby

W Internecie pojawiło się kolejne zdjęcie z zakończonego przed dwoma tygodniami oficjalnego festiwalu Dollar Babies, na którym gościem był m.in. Mick Garris.

Festiwal Dollar Babies

Tak natomiast prezentuje się plakat filmu The Boogeyman w reżyserii Gerarda Lough. Przypominamy, że ten Bollar Babie promował się już za pomocą jednego plakatu oraz trailera.

The Boogeyman - Dollar Baby

W Internecie pojawiły się też dwa plakaty innych filmów z kategorii Dollar Babies. Twórcy tego pierwszego dodatkowo oferują coś, co w ostatnich latach jest standardem przy produkcjach amatorskich – możliwość „wystąpienia” w filmie.

Jednocześnie informujemy o kolejnym filmie amatorskim będącym w fazie produkcji. In the Deathroom to już czwarta ekranizacja opowiadania „W sali egzekucyjnej” ze zbioru „Wszystko jest względne”. Reżyserem filmu jest Damon Vinyard. Tutaj możecie natomiast obejrzeć jego stronę internetową, na której nie ma w zasadzie nic poza kilkoma zdjęciami z planu.

In the Deathroom - Dollar Baby

Na koniec trzy zdjęcia z filmu Rest Stop, o którym informowaliśmy niedawno. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo obiecująco.