Chloe Moretz i Sissy Spacek opowiadają o nowej ekranizacji „Carrie”

Chloe Moretz, aktorka, która pojawi się w nowej ekranizacji powieści Carrie udzieliła wywiadu dla MTV, w którym odsłoniła kilka faktów dotyczących filmu. Powiedziała między innymi, że ta wersja będzie wierniejsza książce Kinga, skupi się mocniej na psychologii postaci i będzie bardziej mroczna.

Carrie - wywiad MTV

O nowej ekranizacji Carrie wypowiedziała się też Sissy Spacek, aktorka, która odegrała tytułową rolę w ekranizacji z 1976 roku:
Zatrudnili naprawdę świetną reżyserkę, bardzo utalentowaną. To będzie bardzo interesująca produkcja. Nasz film przetrwał próbę czasu ale sądzę, że nowa wersja to wspaniała sprawa, to jak hołd nie tylko dla książki ale też dla filmu, nie tylko dla Stephena Kinga ale i dla Briana De Palmy. Ekranizacje były robione już kilkukrotnie, były filmy telewizyjne, była „Carrie 2”, były dwa musicale! Widzowie pierwszej „Carrie” są już o wiele starsi, myślę więc, że mimo wszystko to fajna sprawa. Jak rozumiem, to nie będzie remake naszego filmu, będą opierać się na pierwowzorze, na książce.