Antologia opowiadań „The Big Book of Necon”

Wydawnictwo Cemetery Dance szykuje kolejną ciekawą książkę – The Big Book of Necon. Będzie to zbiór ponad 50 opowiadań, esejów i wierszy twórców, którzy brali udział w którejkolwiek edycji konwentu Necon (The Northeast Regional Fantasy and Horror Convention) liczącego sobie już 28 lat. Pojawią się tutaj między innymi Peter Straub, Neil Gaiman, Ramsey Campbell, Jonathan Carroll, Graham Joyce i Stephen King, który kiedyś powiedział, że jest to najlepszy horrorowy konwent.

Wkładem Kinga będzie opowiadanie Old Dude’s Ticker, które ukazało się w bardzo limitowanym nakładzie 'NECON XX Commemorative Volume’, książeczce z programem 20-tego konwentu w roku 2000. Na eBay’u cena za tę książeczkę dochodzi nawet do 500 dolarów.

A oto opis tegoż tekstu:
Richard Drogan to weteran wojny w Wietnamie, który uciekł z Quigley Veterans Hospital. Mieszkał z gościem o ksywie Old Dude, którego często obserwował gdy ten spał. Którejś nocy Old Dude obudził się a Richard zabił go i zakopał pod podłogą.

 Big Book of Necon

Książka pojawi się w 4 wersjach:
Trade Edition za 40$
Slipcased Limited Edition za 175$ – 350 numerowanych egzemplarzy z autografami autorów (bez podpisu Stephena Kinga)
Slipcased Deluxe Artist Edition za 350$ – 150 numerowanych egzemplarzy z autografami autorów (z podpisem Stephena Kinga), rysunkami Glenna Chadbourne’a i kolorowymi ilustracjami
Traycased Lettered Edition za 1000$ – 52 kopie z autografami autorów (z podpisem Stephena Kinga), okładka skórzana, w drewnianym, ręcznie robionym pudełku