Little Green God of Agony

Little Green God of AgonyOpis

Katherine „Kat” MacDonald jest pielęgniarką zatrudnioną do opieki przy bogatym pacjencie, Andrew Newsomie, który odwiedzając kolejnych lekarzy daremnie stara się znaleźć szybkie lekarstwo na uporczywy ból. Jest ona przekonana, że mógłby pokonać obrażenia, które odniósł przy katastrofie lotniczej, jednak pacjent nie chce znieść trudów fizycznej terapii. W akcie desperacji Newsome zatrudnia uzdrowiciela, Wielebnego Rideouta, który obiecuje ‚wypędzić’ jego ból.


Informacje

  • Ilustracje: Dennis Calero
  • scenariusz: Dennis Calero
  • liczba stron: 24
  • data wydania: 2012

Ciekawostki

Opowiadanie Kinga ‚Little Green God of Agony’, które premierowo ukazało się w 2011 roku w antologii ‚A Book of Horrors’ pod redakcją Stephena Jonesa, doczekało się adaptacji komiksowej. Nie jest to jednak wydanie drukowane, a elektroniczne. Począwszy od 15 października 2012 roku, przez okres 8 tygodni w każdy poniedziałek, środę i piątek, na oficjalnej stronie Kinga ukazywała się kolejna strona.

Komiks ukazał się tylko w formie elektronicznej. Okładka została udostępniona tylko jako „goła” grafika bez nałożonych napisów. Zostało jednak stworzone logo komiksu:

 

Plansze

Recenzja

Autor:
Data: