Zapowiedź książki Jacka Ketchuma „Dziewczyna z sąsiedztwa”

Wydawnictwo Papierowy księżyc planuje wznowić serię książek Jacka Ketchuma oraz wydać jeden premierowy tytuł „Hide and Seek”. Książki mają ukazywać się co miesiąc. Pierwsza pozycja trafi do sprzedaży tydzień później niż ostatnio informowaliśmy – 23 marca – a będzie to trzecie wydanie powieści „Dziewczyna z sąsiedztwa” z nową okładką.

„Dziewczyna z sąsiedztwa” to jedna z najsłynniejszych powieści grozy ostatnich lat, uznawana za jedną z najbardziej wstrząsających książek w historii literatury. To legendarna już opowieść o szaleństwie rodzącym się w ludzkim umyśle i o tym, jak to szaleństwo zaraża wszystkich wokół, jak infekuje niewinne umysły i prowadzi do eskalacji cierpienia, bólu i nienawiści.

Obok tej książki nie można przejść obojętnie. „Dziewczyna z sąsiedztwa” wstrząsa czytelnikiem do granic wytrzymałości i pozostawia w emocjonalnym szoku jeszcze przez długi czas po zamknięciu ostatniej strony.

Wstęp do książki napisał sam Stephen King, co będzie wielką gratką dla jego licznych fanów!

 Jack Ketchum - Dziewczyna z sąsiedztwa - zapowiedź

Opis wydawcy:

Przedmieścia. Ciemne ulice, przystrzyżone trawniki i przytulne domy. Miła, spokojna okolica. Jednak nie dla nastoletniej Meg i jej kalekiej siostry Susan. W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki Ruth, którą szybko ogarnia szaleństwo. Szaleństwo, którym zaraża swoich trzech synów oraz całą okolicę. Jedynie jeden zatroskany chłopiec spróbuje oprzeć się złu zarażającemu niewinne umysły. Musi podjąć bardzo dorosłą decyzję i wybrać między miłością i współczuciem, a pożądaniem i złem… Którą drogę wybierze?

  Jack Ketchum - Dziewczyna z sąsiedztwa

Przypominamy, że Jack Ketchum odwiedzi w tym roku nasz kraj. Autor będzie gościem specjalnym festiwalu fantastyki Polcon 2016, który odbędzie się w dniach 18-22 sierpnia w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Serwis StephenKing.pl obejmie patronatem medialnym tę książkę.