Nowe szczegóły polskiego wydania książki „Później”

Wczoraj zaprezentowaliśmy okładkę książki Później w wydaniu z miękką oprawą, dziś pokazujemy oprawę twardą. Co ważne, książka w tej wersji przez pierwszy miesiąc będzie dostępna jedynie w sieci Empik. Pozostałe sklepy rozpoczną sprzedaż 13 kwietnia.

 A tak przedstawia się nowy, ostateczny opis powieści:

Dar, który jest przekleństwem, ale może ocalić dziesiątki istnień ludzkich.

Matka, która próbuje ukryć przed światem niezwykłe zdolności syna, ale nie waha się z nich skorzystać gdy życie przypiera ją do muru.

Chłopiec, który wolałby być zwyczajny, ale los chce inaczej.

Dojrzewanie to stawanie twarzą w twarz z własnymi demonami. Niektórym nie udaje się to nigdy. Inni muszą przejść przyspieszony kurs dorosłości – jak Jamie Conklin.
Najpierw zobaczył rowerzystę stojącego obok miejsca wypadku… w którym zginął. Potem sąsiadkę, która choć od kilku godzin nie żyła, udzieliła mu wskazówek artystycznych i zdradziła, gdzie ukryła kosztowności. Później są inni. Nie tylko ich widzi – rozmawiają z nim; co więcej, muszą mówić prawdę, o cokolwiek by spytał.
Jamie jakoś sobie z tym radzi, czasem nawet udaje mu się czerpać korzyści ze swego daru. Dopóki nie spotka zmarłego, który za życia był potworem. Jamie będzie musiał stoczyć z nim pojedynek na śmierć i życie. I nawet jeśli uda mu się wyjść zwycięsko z tego starcia, może nie zdołać ochronić swojej niewinności.