Słowem wstępu
Joe Hill to amerykański pisarz, którego proza oscyluje wokół grozy, horroru i obyczaju. Początek jego kariery datuje się na rok 1997, kiedy to debiutował opowiadaniem 'The Lady Rests'. Od tego czasu pisał i publikował w magazynach kolejne teksty.

W roku 2005 ukazała się pierwsza książka Hilla, zbiór opowiadań 'Upiory XX wieku'. Książka zyskała bardzo dobre opinie wśród krytyków i czytelników, zdobyła też prestiżowe nagrody Bram Stoker Award czy British Fantasy Award. O tym jakie wrażenie wywarł na odbiorcach debiut Joe'ego może świadczyć fakt, iż zaraz po informacji, że pisarz pracuje nad swoją pierwszą powieścią, wytwórnia filmowa Warner Bros. nabyła prawa do ekranizacji książki. 'Pudełko w kształcie serca' trafiło do księgarni w roku 2007.

Wtedy też okazało się, iż Joe Hill to syn Stephena i Tabithy King.
Aktualności

15 I 2021
Już za 5 dni w sprzedaży pojawią się dwa pierwsze komiksy ze stajni Hill House Comics. Wydawnictwo Egmont na pierwszy rzut wybrało "Kosz pełen głów" oraz "Rodzina z domku dla lalek". W sieci zaprezentowano polską wersję reklamy tych tytułów, zwiastun można obejrzeć TUTAJ.

18 XII 2020
Prace nad drugim sezonem serialu Locke & Key jeszcze trwają ale już oficjalnie potwierdzono wcześniejszą informację, że seria otrzymała zamówienie na sezon trzeci. Z tej okazji aktorzy zrobili sobie zdjęcia celebrując tę informację.

Kliknij, a pojawi się powiększenie
17 XII 2020
Dzisiaj do sprzedaży trafił trzeci i ostatni zeszyt komiksu Locke & Key ... In Pale Battalions Go..., tak wyglądają jego pierwsze strony:

Kliknij, a pojawi się powiększenie Kliknij, a pojawi się powiększenie

Kliknij, a pojawi się powiększenie Kliknij, a pojawi się powiększenie

Kliknij, a pojawi się powiększenie Kliknij, a pojawi się powiększenie

copyright © 2010 - 2021 joehill.pl     e-mail     design by Mike Draven / Darek Kocurek / Vincent Chong